Jsem REAListka

Telefon +420 327 304 890
dum

MAXI úklid za MINI čas

Podzimní období nám nakládá tolik aktivit a přitom se ještě musíme potýkat s nešvary, které přináší! A to včetně zablácených bot našich návštěv a dětí…

Podzim a zima jsou obdobími, kdy podlahy dostávají více zabrat, a kdy narůstá celková prašnost. Jak z toho se ctí ven, aniž byste musela trávit úklidem desítky minut navíc? Ideální volbou je univerzální čisticí prostředek, který toho prostě zvládne víc „z jednoho kbelíku“. Reprezentantem této kategorie je řada Real Maxi, nyní ve slušivém novém kabátku, která vám umožní si vybrat ze čtyř solidních univerzálů. Máte v domácnosti větší množství dřeva nebo dřevěné podlahy? Zvolíte Real Maxi Wood & Laminate Marseille soap (více o něm v předchozím článku). Pokud je vaše domácnost designová s více typy povrchů a s větším množstvím spotřebičů v nerezovém provedení, zvolte Real Maxi Oxy Active, kde síla aktivního kyslíku zajistí dokonalou čistotu beze šmouh, které na nerezu vypadají taky nehezky.

A pokud ve vaší domácnosti najdeme dřevěný nábytek, obklady, dlažby, sklo i nerez, zvolte Real Maxi Antistatic. Ten si poradí s každým povrchem a díky přídavku antistatického prostředku omezuje usazování prachu a špíny a prodlouží tak příjemný vzhled čistého domova. Navíc jej lze použít i na mytí oken a v koncentrované podobě výborně odmastí i digestoř. Jste ráda, když vaše domácnost po úklidu i příjemně voní? Zvolte již zmíněný Real Maxi Antistatic nebo Real Maxi Antistatic & Aromatherapy, který v sobě snoubí všechny zmíněné vlastnosti s esenciálními oleji. Oba prostředky mají příjemnou květinovou vůni.

Mývalův tip: Při používání univerzálních prostředků nezapomínejte na princip mytí „shora dolů“, tedy od nejméně exponovaných míst (skla, skříně, stoly…), až po ty nejvíce znečištěné (dlažba, podlahy…).

Na dočištění citlivých povrchů, jako jsou kuchyňské desky a dřezy nebo vany doporučujeme použít široce použitelný Real creme gel nebo velmi šetrný Real brilliant gel, který nepoškrábe žádný povrch.

A pokud chcete vyřešit předvánoční zásobu čisticích prostředků jedním šmahem, pořiďte si na našem e-shopu balíček pro generální úklid (včetně Real Maxi Antistatic and Real creme gel) a kromě skvělé ceny získejte i dva víceúčelové hadry zdarma!