Jsem REAListka

Telefon +420 327 304 890
zahrada

Hosté jsou na cestě?

Letní charakter počasí láká k oslavě končícího jara na zahradě při grilování. Hosté jsou tu za několik hodin, ale zahradní nábytek a gril nesou ještě stopy po minulé akci, co teď?

Na večírek na zahradě se dá připravit poměrně snadno. Silnější polovičku pošlete nejprve vyčistit gril s Real odmašťovač & kuchyně nebo v případě řádně „zajetého“ grilu s Real kamna-trouby-grily. Gril, stejně jako pravěké ohniště, představuje středobod každé akce a je potřeba jej mít nejenom pěkně čistý, ale hlavně připravený pro delší provoz, tedy bez popela, přípeků na roštu a podobných nečistot.

Tip: Kupte si teď Real odmašťovač & kuchyně a dostanete originální mycí hadřík zdarma! Akce platí do vyprodání zásob.

Vy zatím vyklepte polštáře a podsedáky a připravte si svoje „nářadí“ na očištění zahradního nábytku. Ten dřevěný a ratanový kvalitně vyčistí jak Real maxi Marseille soap, tak i Real maxi wood&laminate. Na plastový nábytek i ten ve vzhledu ratanu vám doporučujeme gel Real intensive. Pokud jde o pergolu nebo terasu, stačí ji zamést a omyvatelné povrchy opláchnout vodou s trochou šetrného Real green clean podlahy.

Gril je vyčištěný? Pokud už není maso a další lahůdky naloženo a připraveno v lednici, je třeba vyslat nákupčího. Z vlastní zkušenosti doporučujeme položky na seznamu setřídit takto: 1. zelenina, 2. pečivo, 3. maso. Jinak na ostatní s nejvyšší pravděpodobností ani nedojde a hosté si budou muset dávat kuřecí prso mezi dvě vepřové kotlety :-).

Na vás je v mezidobí frontální útok na veškerou špínu na zahradním nábytku a vybavení. S našimi pomocníky to půjde jedna báseň. Než dorazí dodávka masa, bude hotovo a ještě stihnete otřít zázemí, kde lze očekávat pohyb hostů (WC, koupelna, kuchyň…). A kdybyste objevila nějakou skvrnku nebo důsledek činnosti zlotřilého ptactva těsně před začátkem večírku, stačí mít po ruce Real ubrousky na nábytek.

Hezkou zábavu!

Zakoupit můžete na www.zeniteshop.cz.