Jsem REAListka

Telefon +420 327 304 890
forest trees. nature green wood sunlight backgrounds.

Dnes mám svůj „green day“

Z deníčku Realistky:

Blíží se víkend a soboty já opravdu nesnáším. Tedy, ještě do nedávna jsem nesnášela. Koho by taky bavilo uklízet, že? Těch ploch na vytření, toho nádobí, praní, žehlení, k tomu přidejte toaletu a koupelnu. Žádná legrace…

Minulý týden ke mně přišel manžel a povídá: Lásko, měl jsem perný týden v práci, takže odcházím na „green“. Ještě před nedávnem bych remcala a vyčítala mu, že se mnou nezůstane doma a trochu mi nepomůže s úklidem. No podívej se na ty ruce, jak po takové sobotě vypadají! To se ale přepočítal, pokud očekával, že se budu dohadovat a přemlouvat ho, aby nikam nechodil… Jen jsem se pousmála a s úsměvem na tváři mu odpověděla: „Jasně, běž, já jdu taky na green!“ Manželovi spadla brada a poněkud vyděšeně se na mě podíval. Zřejmě se bál, že chci jet s ním. A tak jsem ho musela uklidnit a prozradit mu svoje nové malé tajemství.

Můj „green“ je totiž úplně jiný „green“ než ten jeho. Ovšem dovolila bych si tvrdit, že stejně uspokojivý 😉 A možná i uspokojivější. Můj green je totiž REAL GREEN CLEAN řada čisticích přípravků na nádobí, podlahy, plochy, toalety, na praní a mytí nádobí v myčce! Chvíli se na mě díval dost zvláště a zřejmě si říkal, jak může někoho těšit úklid, vždyť proto přece každou sobotu raději utíkal na ten jeho „green“. Jenže tenhle nový úklid je něco úplně jiného! Kromě toho, že mám ráda zelenou barvu, řada REAL GREEN CLEAN je šetrná k přírodě, přitom účinná na špínu a nezatíží naši peněženku.

Takže sobotní úklid už mi ani trochu nevadí – mám svůj „green day“!